Mt50 Metru Attālo Mērītājs, Lcd Displejs Šķidro Kristālu Displejs Epever Marķiergāzes Viewstar Ārējās Mērītājs Saules Kontrolieris

  • Recenzijas
  • Pieejams
€22.00 €14.96

Tagi: epever mt50 displejs, sveķu un silikona šķidrums, inverter epever, mppt, lux mērītājs, acetech, marķiergāzes vienības, kii l21, ciparu multimetrs vienības, MARĶIERGĀZES.

MT50 Tālvadības Mērītājs, LCD Displejs, lai EPEVER Marķiergāzes ViewStar MPPT Saules Uzlādes Kontrolieris

Apraksts:

Jaunās paaudzes LS šķidro kristālu displejs MT50 ir produkts, ko izstrādājusi saskaņā ar jaunāko kontrolieris komunikācijas protokolu un sprieguma tehnoloģiju standartiem.Izmantojot LCD displeju un funkciju pogas darbību, monitoringu reālā laika, darbības datu un darba statusu, vienoto tiešsaistes kontrole, pārlūkošanas un grozījumiem uzlādēšana un izlādēšana kontroles parametrus, nosakot, iekārtu parametrus, kravas kontroles parametrus un atjaunot rūpnīcas noklusējuma parametrus.

Motīvs:

1. Automātiski noteikt un parādīt veidu, modeli un saistīts parametrs informāciju par pievienotās ierīces.

2. Platekrāna multi-funkcijas LCD displejs ar skaidru displeju, reālā laika displejs, kas darbojas datu un darba statusu saistītu iekārtu veidā numuri, grafikas un tekstu.

3. Sešas navigācijas funkciju taustiņiem, intuitīva, ērti un ātri darboties.

4. To var pabeigt reālā laika datu uzraudzību pievienots kontrolieris, tālvadības slodzes slēdzis, datu pārlūkošanas un modifikācijas iekārtu ekspluatācijai parametriem, uzlādes kontroles parametrus, un slodzes kontroles parametrus.

5. Slodzes darba režīmu var iestatīt, izmantojot skaitītāju vadītājs: rokasgrāmata, tīru gaismu kontrole, light control + kavēšanās laiks.

6. Reālā laika displejs vaina informāciju saistītu iekārtu un skaņas kontroles signālu.

7. Pamatojoties uz RS485 komunikācijas autobusu, saziņas attālums ir ilgāks.

Specifikācija:

Modelis: MT50

Izmērs: 150*140*90mm/5.91*5.91*3.54"

Displeja režīms: LCD

Materiāls: ABS

Self-zaudējumi:

1 Komplekts X Tālvadības Skaitītāju

[RelatedpruductTemplate] [/RelatedpruductTemplate]


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: mt50
  • Zīmola Nosaukums: alloet
  • Sertifikācija: NAV