Kas ir DOBE?

 

DOBE ir mūsu  klienti, kuriem pateicoties, bija un ir iespēja realizēt mūsu sapņu darbu - veidot cilvēkam tā vidi. 

 

Mēs esam komanda, kas piedāvā savu palīdzību interjera, vides un grafiskā dizaina jomās.  Cilvēka sapnis ir mūsu atskaites punkts. Mūsu darbības raksturojošā iezīmē ir maksimāli līdzdarboties klienta vēlmju īstenošanā, apvienojot klienta emocijas un gaumi ar mūsdienu dizaina veidošanas pamatprincipiem: funkcionalitāti, ilglaicību un individuālu estētiku.

 

Dizainera pakalpojumi ir nepieciešamība, ko cilvēks izmanto maksimāli 2x mūžā.

Frizieris, kosmetologs, manikīrs, zobārsts, viņu pakalpojumus izmantojam, lai justos skaisti un veseli, viņi visi ir mūsu ikdienas sabiedrotie.

Arī dizainerim ir jākļūst par vēl vienu Jūsu ikdienas sabiedroto, ar kuru kopā veidot estētisku un Jums kalpojošu vidi.

 

Dobe ir - Gundega, tas ir Aivis - kuram ir sajūta dot vārdu visam, kam nepieciešama identitāte un to ietērpt zīmē, tā ir - Ieva ar lielu pieredzi stendu un vides reklāmu dizaina jomā, tā ir Karīna, topošā interjera dizainere un lielisks palīgs, tas ir Andris - puisis ar zelta rokām, brīnišķīgs būvgaldnieks un meistars, tas ir Māris - Andra brālis, viņa pieredze ir darbs ar logu aplīmēšanu un orgstiklu apstrādi, sirsnīgs un smaidīgs cilvēks.

 

 

MĒS domājam, zīmējam, rasējam, līmējam, zāģējam, labojam, diskutējam, piekrītam, pārliecinām, darām visu, lai mūsu klientu sapnis un ieceres īstenojās dzīvē.

Mūsu sabiedrotie: